KOUČINK

Máte spokojený, fajn život a přesto máte pocit, že to nestačí? Chtěli byste dosáhnout víc? Toužíte realizovat své sny a nevíte jak? Zapracovat na své osobnosti? Stát se lepším člověkem? Nasměrovat svůj život jinam? Zlepšit komunikaci ve vztahu? Naučit se efektivněji zacházet s časem, penězi, energií? Rádi byste byli krásnější, vypadali přitažlivěji? Toužíte být zdravější, více fit? Ráda vám pomůžu toho docílit.

PARTNERSKÁ TERAPIE

Toužíte po spokojeném, naplněném, harmonickém partnerství? Aby vám druhý více porozuměl, naslouchal, vnímal vás? Slýchávám od klientů, že to přeci není v dnešní době možné, že šťastné vztahy neexistují, že se lidé neustále rozcházejí, podvádějí, lžou si. Mám pro vás velmi dobrou zprávu. Existují spokojené vztahy. Ovšem tolik se o nich nemluví, to je pravda. Pokud chcete být jedni z těch, kdo ve spokojeném vztahu žijí, ráda vám pomohu.

TERAPIE

Není vám momentálně v životě zrovna nejlépe? Rádi byste se zorientovali ve své situaci, objevili zdroje k jejímu vyřešení? Chtěli byste zapracovat na stinných stránkách své povahy? Přemýšlíte, že je na čase zpracovat nevyřešená témata z minulosti, která vás tíží? Toužíte najít partnera, který vám bude v životě radostí, ne přítěží a příčinou nespokojenosti? Uvažujete, že byste rádi čelili únavě,vyčerpanosti, stresu a nevíte jak? Ráda vám pomůžu.

"MOTTO"

Chytří se učí ze svých chyb,moudří z chyb ostatních ...